הצעת נישואין – מבחר רעיונות להצעת הנישואין המושלמת

0
3
הצעת נישואין
הצעת נישואין בפריז
הצעת נישואין בחוף הים
הצעת נישואין בחוף הים

הצעת נישואין היא תמיד דבר מרגש. לפעמים היא באה בהפתעה ולפעמים היא רק אקט רשמי לדברים שדוברו בין בני הזוג בעבר. אבל איך שלא תסתכלו על זה, הצעת נישואין המלווה בטבעת אירוסין היא דבר מרגש מאוד. טבעות אירוסין הן אמנם לא טבעות נישואין אך יש להן משמעות רגשית עמוקה. ישנם גברים אשר יש להם תמונה ברורה של הצעת נישואין שעלייה הם חולמים כבר שנים, אחרים אולי רוצים להיות רומנטיים אבל לא תמיד יש להם רעיונות אבל יש להם רצון חזק להצעת נישואין בלתי נשכחת. אז מה עושים? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, להעניק לכם כמה רעיונות להצעות נישואין.

הצעת נישואין
הצעת נישואין במסעדה

בהרבה סרטים ראינו את הגבר לוקח את האישה לארוחה רומנטית ובסופה או במהלכה ישנה הצעת נישואין עם שליפה של טבעת אירוסין. כן… אין בזה משהו רע אבל האמת שזה הדבר הכי צפוי שבעולם. אתם הרי מכירים את החברה שלכם ואתם יודעים שהיא תמיד יודעת הכל; בוודאי היא תוכל לנחש שזה מה שיקרה. אז על ארוחות רומנטיות לא מוותרים, אבל לשלוף את הטבעת במסעדה זה כבר ממש פסה. מה גם שזה לא מומלץ לכל אחד, בכל זאת רגע מרגש, לעיתים דמעות השמחה וההתרגשות זולגות מעצמן וכל זה לא נעים כאשר מסביבכם אנשים זרים.  אבל הבטחנו לכם שניתן לכם רעיונות להצעת נישואין אז בואו נעזוב את הדברים של ״לא לעשות״.

הצעות נישואין במצבי אקסטרים

הצעת נישואין בטבע
הצעת נישואין בטבע

הצעת נישואין שכזו אינה מתאימה לכל זוג, אבל אתם מכירים את בת הזוג שלכם ובוודאי תוכלו לשפוט לבדכם האם זהו הכיוון. אנו מדברים על הצעות נישואין הנעשות במקומות מיוחדים או מצבים מיוחדים. למשל אם אתם זוג שאוהבים לצלול, למה שלא תערוך את הצעת הנישואין מתחת למים? זה יכול להיות בצלילה באילת או בחו״ל, לא ממש משנה. שם מתחת למים, בין הדגים ובועות האוויר ניתן לשלוף שלט קטן ועמיד למים ובו השאלה. האמת שלא צריך לשאול, מספיק לשלוף טבעות אירוסין ולהביט בעיניה מבעד למסכת הצלילה. היא תבין מייד. זו לא חייבת להיות צלילה, כפי שכבר אמרנו זה תלוי מאוד בתחביבים של בני הזוג… יש מי שעשו את זה בסקיי דיבינג!

הצעת נישואין ציבורית

הצעת נישואין פומבית
הצעת נישואין פומבית

כאשר אנו אומרים הצעת נישואין ציבורית אנו עדייו מתכוונים להצעת נישואין אינטימית בני שני בני זוג. אך בחרנו במושג ציבורית לתאר הצעות נישואין אשר נעשו בצורה שבה כולם יכולים לראות. למשל מטוס הנושא שלט ״התנשאי לי?״ בצירוף שמה של החברה החולף על חוף הים יכול להיות דרך מרגשת להציע נישואין. דמיינו את החברה שלכם שהיא תראה את השלט… היא עשויה לראות את השלט ולא לדמיין שזה עבורה… ייקחו לה שניות להבין מהחיוך שלך… הצעת נישואין שכזו היא דבר בלתי נשכח.

חשיבות מוטיב ההפתעה

הצעת נישואין הפתעה גדולה
הצעת נישואין כהפתעה מושלמת

אמנם זהו לא רעיון להצעת נישואין, אך זהו בהחלט מוטיב חשוב (מוטיב ההפתעה) שיש האומרים כי הוא פשוט חובה בכל הצעת נישואין. הפתעה היא הקלף המנצח לרגע בלתי נשכח. לא משנה איך ואיפה תעשו את הצעת הנישואין, תמיד נסו לעשות זאת ברגע הכי לא צפוי. אפילו שמענו על מישהו שעשה את הכל בשביל שהחברה שלו תחשוב שהוא עומד להציע נישואין במהלך אירוע מסוים, ורק בסוף כאשר היא חשבה שזה כבר לא יקרה הוא הפתיע אותה בצעד מפתיע אך מתוכנן מראש.

אפילו אם החברה שלכם מצפה להצעת הנישואין, כי אלו הם דברים שכבר דיברתם עליהם בעבר, עדיין ניתן לעשות זה ברגע שהיא הכי לא מצפה לזה.

אל תשכח להצטייד בטבעת

הצעת נישואין עם טבעת אירוסין
הצעת נישואין עם טבעת אירוסין

הצעת נישואין חייבת להיות מלווה בטבעת אירוסין. נכון, אמנם אין חוק שמחייב אתכם לרכוש טבעות אירוסין אבל כאשר חושבים על המשמעות הסמלית והרגשית של הטבעת מבינים שחייבים טבעות נישואין. אין מילים לתאר את ההרגשה של החברה באותה הרגע שתשלוף את הטבעת, לפעמים טבעות אירוסין מדברות בעד עצמן; כלומר, החברה שלכם תבין מה המשמעות של לשלוף מולה טבעת ולהסתכל בעיניה, גם אם לא תגידו כלום. אם אתם רוצים להפתיע את החברה תוכלו לקנות אצלנו טבעת אירוסין. יש לנו מבחר גדול ביותר של טבעות אירוסין. אל תהו מודאגים יותר מידי שמא החברה לא תאהב את הטבעת, במקרה הכי קיצוני ניתן להחליף את העיצוב.

אבל מי אמר שהגבר הוא זה שמציע?

אישה מציעה נישואין לגבר
אישה מציעה נישואין לגבר

הורגלנו לצורת מחשבה די מגבילה בה הגברים הם אלו אשר מחפשים טבעות אירוסין ועושים את הצעת הנישואין. אבל האמת, למרבה המזל, שאנו חיים בתקופה מאוד פתוחה בה אנו זונחים דפוסי מחשבה מגבילים. הנשים היום יודעות מה הן רוצות ומרגישות חופשיות ומשוחררות, בהחלט יש מקרים בהם האישה היא זו אשר עושה את הצעד הראשון.

למבחר טבעות אירוסין – לחץ כאן

 

דורון גוטמן MBA

בורסת היהלומים, בניין נועם קומה 10

050-6598975

השאר תגובה

אנא הכנס תגובתך
Please enter your name here