טבעות אירוסין ותכשיטי יהלומים זה אנחנו! מגוון מדריכים | Boorsa

עולם היהלומים, טבעות אירוסין ותכשיטי היהלומים הינו עולם רחב היקף. מכריית היהלומים והזהב דרך ליטוש ומיון היהלומים. שלבי הצורפות והשיבוץ השונים. שרשרת האספקה מהיצרן דרך הסוכן לחנויות התכשיטים.

מה כדאי לדעת?

מהו יהלום? ומהו יהלום מטופל? כיצד הצורף מכין את טבעת האירוסין? ומה תפקידו של המשבץ? עיצוב בתבנית או עיצוב בתלת מימד? כל כך הרבה חידושים קיימים בתחום התכשיטים כך שהעצות שתקבלו מההורים לא תמיד יביאו אתכם לקבלת ההחלטה הנכונה. פעם כל תחום היהלומים התנהל בצורה שונה. היום המצב שונה לגמרי וידע זה כח. יהלומים מטופלים, יהלומים מגודלים במעבדה, הדפסת תלת מימד, שיבוץ יציקה, קניית טבעות אירוסין בבורסה, קניה דרך אתרי אינטרנט, כל אלו לא היו נפוצים בעבר אבל היום הם חלק בלתי נפרד מהתעשייה. פעם גם רוב הייצור של היהלומים היה מתבצע בבורסת היהלומים ברמת גן. בורסת היהלומים ברמת גן היתה מרכז סחר היהלומים מספר 1 בעולם. היה אפילו שלט על בניני הבורסה, שלט שנאלצו להוריד עם השנים הואיל ואיבדנו את הבכורה.

רוצים לקנות טבעות אירוסין נכון? זה לא רק מחיר טוב, זה גם לקנות את התכשיט הנכון במקום הנכון. יש כל כך הרבה דברים שכאי להימנע מהם התהליך רכישת טבעות אירוסין או כל תכשיט יהלומים אחר (שתאמינו לי שיבוא בעקבותיה).

כל כך הרבה התרחשויות מאוחרי הקלעים של טבעת האירוסין ותכשיטי היהלומים שלכם!

אנו ב Boorsa שמנו לנו למטרה להנגיש לכם את המידע באופן ברור וקל להבנה עם מגוון מדריכים בנושאים השונים השלובים זה בזה. קראו את המדריכים השונים ותגלו דברים שלא הכרתם שקיימים.

הצטרפו לקהילת Boorsa ותשארו מעודכנים בכל מה שקשור ליהלומים ותכשיטי יהלומים. הרווח שלכם יהיה לא רק כספי בצורת חיסכון בעלויות הרכישה אלא גם בהרגשה טובה יותר הואיל ואתם תדעו מה אתם קונים. ניתן לפנות אלינו בשאלות בנושא טבעות אירוסין ותכשיטי יהלומים, לימודי צורפות, שיבוץ וגמולוגיה ואנו נשמח לענות לשאלותיכם ולהפנות אתכם לגורמים הנכונים.

דורון גוטמן טבעות אירוסין
דורון גוטמן MBA, יהלומן ותכשיטן מבורסת היהלומים

דורון גוטמן MBA

יהלומן ויצרן תכשיטים בחברת די.ג׳י.איי.די. בע״מ הקיימת משנת 2005.

כתובתינו בבורסה: תובל 23 רמת גן בניין נועם קומה 10.