טבעות אירוסין – מדריך איך לבחור לבד טבעת אירוסין מושלמת

0
12
טבעת אירוסין לרגע המרגש שלכם

יש לך בת זוג, לא משנה אם מדובר בחודשים או שנים, אבל אתה מרגיש שהיא האחת ורוצה לשלוף את הטבעת, כלומר להציע נישואין לבחירת לבך. זהו בהחלט צעד משמעותי ומרגש בחיים, צעד בו שני בני זוג לוקחים על עצמם התחייבות זוגית המלווה בדרך כלל ברצון להקים משפחה. זוהי החלטה חשובה שיש לעשות בכובד ראש.

טבעת אירוסין הצעת נישואין
טבעת אירוסין להצעת נישואין מרגשת

אבל לא על זה אנו רוצים לדבר אתכם הפעם, אלו הם השיקולים האישיים שלכם. אך במידה ואתה מתכנן הצעת נישואין מרגשת, בוודאי תרצה להוסיף לה טבעת אירוסין אשר תיתן תוקף סמלי למעמד. טבעת אירוסין אינה חובה, זוהי לא טבעת הקידוש בחופה. אך בזכות הסמליות של הטבעת, גברים רבים יוצאים לחפש אחר טבעות אירוסין לקראת הצעת הנישואין. לעתים הבחורים מגיעים עם בת הזוג ובוחרים יחדיו את הטבעת, אך עבור הגברים הרומנטיים שרוצים להפתיע את החברה בהצעת נישואין הם בדרך כלל מגיעים לבדם לחפש אחר טבעות אירוסין. רבים מהם נלחצים, ישנן טבעות אירוסין בעיצובים שונים והם לא יודעים איך לבחור מתוך כל טבעות האירוסין השונותהדילמות העיקריות שלהם היא האם הבחורה תאהב את טבעת האירוסין שבחרו וכיצד נקבע מחירו של יהלום?

טבעות אירוסין מבחינת עיצוב ומחיר

עוד לפני שמדברים על טבעת אירוסין מבחינת מחיר (לא המחיר הוא מה שמפחיד את הגברים), הגברים נלחצים בעיקר מתגובת בת הזוג. הם אינם מחשיבים את עצמם כמבינים גדולים בתכשיטים ולא יודעים אם מה שהם קונים הוא טוב או לא טוב ובעיקר האם האישה תאהב את הטבעת. אבל אם כבר הזכרנו את מחיר טבעת האירוסין, ישנם גם הגברים אשר חושבים שהבחורה מעריכה טבעת אירוסין יקרה ביותר. אך מחיר גבוה הוא אינו תנאי הכרחי לאיכות או העדפות אישיות של טעם. מסיבה זו כאשר הם רואים בטבעות אירוסין עיצובים שונים ורבים, הם לא יודעים איך לבחור.

טבעת אירוסין עדינה
טבעת אירוסין עדינה

אז איך לבחור טבעות אירוסין טיפים

אז אם גם אתם מאותם הגברים אשר רוצים להפתיע את בת הזוג עם טבעת אירוסין, אבל חוששים, להלן כמה טיפים לבחירת טבעות נישואין.

טיפ ראשון רמזים מקדימים

אמנם אתה רוצה להפתיע את האישה, אבל היא מצידה אולי כבר מחכה להפתעה הזו זמן רב. שים לב לרמזים המקדימים של החברה, לא רק שכך תדע האם היא מחכה להצעה, תוכל גם לדעת מה הכיוון ומה הטעם שלה בטבעות אירוסין. שים לב היטב, אולי בצורה מקרית היא הפנתה את תשומת לבך לאיזו טבעת שראתה במגזין, אולי שמעת איזה משפט כמו ״תראה איזו טבעת יפה״. אם כן, זהו בהחלט רמז ברור לגבי רצונותיה והעדפותיה.

טיפ שני להציץ לקופסת התכשיטים

קופסת התכשיטים של בת הזוג היא מקום טוב לקבל התרשמות מסוג התכשיטים שהיא אוהבת ולבחירת טבעות אירוסין עיצובים. יתכן שבקופסה תמצאו תכשיטים ישנים שהיא כבר שנים לא משתמשת, עליכם לשים לב במה היא משתמשת ועבור אילו אירועים. שימו לב לסוג הזהב שיש לה, האם היא מעדיפה זהב צהוב או זהב לבן. אם הענקתם לה תכשיטים בעבר, שימו לב האם היא משתמשת בהם או לא

טיפ שלישי לשאול את החברות

גם שיחה עם החברות שלה תוכל לעזור לכם. החברות שיותר מעורבות בנושא התכשיטים יוכלו לעזור לכם בעצות טובות לגבי העדפותיה של בת זוגכם. שימו לב לבחור בחברות טובות של בת זוגכם, כאלו שייתנו עצה טובה ולא עצת אחיתופל. 

טיפ רביעי טרנדים חמים

טבעת אירוסין עיצוב קלאסי
טבעת אירוסין בעיצוב קלאסי

בחנויות תמצאו טבעות אירוסין בעיצובים שונים. אל תתביישו להתייעץ עם המוכרים שבוודאי יוכלו לספר לכם על הטרנדים החמים בתחום טבעות האירוסין. המוכרים אשר עוסקים בזה מידי יום בקלות יוכלו להגיד לכם מהי הסחורה החמה ביותר. חשוב לזכור מנגד שלא כל טרנד הוא טוב, לפעמים מה שטוב זה הקלסי שלא מתיישן לעולם. ישנם בחורות רבות המעדיפות את הקלאסי על פני הטרנדי. 

מה חשוב לבדוק כאשר מחפשים טבעות אירוסין מבחינת  עיצובים

כאשר אתם מחפשים טבעות אירוסין אשר משובצות בהן יהלומים חושב לוודא שלטבעת ישנה תעודה גמולוגית מאחת המעבדות המוכרות. ההמלצה שלי היא מכון גמולוגי IGL בעיקר לטבעות מעל מחיר של 5000 ש”ח כי התעודה עצמה גם עולה כסף. התעודה היא מסמך המעיד על תכונותיו ואיכותו של היהלום המשובץ בה. כמו כן חשוב לשים לב היכן קונים. מומלץ מאוד להעדיף את חנויות התכשיטים בבורסה ליהלומים. 

אם אתם מודאגים לגבי מחיר טבעות האירוסין הבורסה היא בדרך כלל המקום בו תקבלו את המחירים הכי טובים. שלא לדבר על מבחר גדול של טבעות אירוסין אשר תוכלו למצוא שם. כאשר מדברים על הבורסה יש להבדיל בין כל מתחם הבורסה באזור התעשייה הישן לבין 4 בניני הבורסה עצמה שהם בית נועם בתובל 23, בניין יהלום בז’בוטינסקי 3, בניין מכבי ובניין שמשון בז’בוטינסקי 1 רמת גן. קנייה בתוך בניני הבורסה תקרב אתכם למקור היהלומים, תעלה את הסיכויים לקבל מחיר טוב יותר ומבחר גדול יותר ותקטין את הסיכון ברכישת יהלום סינטטי או יהלום מטופל מבלי שתדעו על כך. אם אתם שואלים מה זה, אני ממליץ לקרוא את שני המאמרים הבאים. 

לקריאת מאמר על יהלומים טבעיים מול יהלומים סינתטיים – לחץ כאן.

לקריאת מאמר על יהלומים מטופלים – לחץ כאן.

כמה מילים אחרונות לסיום, חשוב לקנות אצל מוכר בעל ניסיון של שנים בתחום טבעות אירוסין שמבין את צרכי הלקוח. לכן כאשר אתם קונים טבעות אירוסין אצלנו תמיד ניתן לבצע החלפה של העיצוב, כך שלעולם לא נתקעים עם טבעת. אם יש לכם שאלה בנושא אתם מוזמנים ליצור קשר. 

טבעות אירוסין ותכשיטי יהלומים Crystallini

טבעות אירוסין ותכשיטי יהלומים Diamonds4u

דורון גוטמן MBA

תובל 23 רמת גן

בורסת היהלומים בית נועם קומה 10

050-6598975

השאר תגובה

אנא הכנס תגובתך
Please enter your name here