מדריך לקניית טבעות אירוסין בחנויות תכשיטים בתוך הבורסה ליהלומים

0
30
הבורסה ליהלומים טבעת אירוסין Halo
טבעת אירוסין בעיצוב Halo משובצת 1 קרט יהלומים

מהצפון ועד הדרום, לא חסרות בארץ חנויות תכשיטים. בכל קניון תוכלו למצוא היום חנות תכשיטים. כל מי שרוצה לקנות מתנה לחברה, מתנה לאמא, תכשיט לעצמו או טבעות אירוסין יכול למצוא את זה בכל עיר. האיכויות יכולות להיות שונות ובוודאי המחירים אך בשורה התחתונה אין שום בעיה לקנות תכשיטים. אבל היכן באמת כדאי לרכוש תכשיטים? האם החנויות הן פחות או יותר אותו הדבר או שאולי יש יתרון לרכישת תכשיטים בתוך הבורסה ליהלומים? בואו נבדוק את הנושא.

טבעת אירוסין מהבורסה
טבעת אירוסין מהבורסה ליהלומים- חיסכון גדול על אותו מוצר בדיוק

מה תמצאו במתחם הבורסה ליהלומים? רמז: טבעות אירוסין

אנשים רבים שאינם עוסקים ביהלומים ותכשיטים לא ממש מבינים מהי הבורסה ליהלומים ומדוע כדאי לרכוש תכשיטים בבורסת היהלומים. הרשו לנו להסביר לכם בקצרה על הבורסה ליהלומים. הבורסה אשר נמצאת ברמת גן היא מרכז סחר ביהלומים וגם תכשיטים, לא סתם מרכז סחר אלא אחד מהגדולים בעולם. בבורסה תמצאו למעלה מ 3000 חברים שהם בעצם חברות העוסקות בכל תחומי הייצור והמסחר של היהלומים. הבורסה שלנו ברמת גן היא זירת מסחר בינלאומית ונחשבת לאחת החזקות בעולם. אז מה לזה ולצרכן הפרטי ומדוע לקנות טבעות אירוסין מהבורסה?

טבעת אירוסין משובצת יהלומים
טבעת אירוסין זו תמצאו בבורסת היהלומים במחיר אטרקטיבי במיוחד, פרטים בהמשך

היתרונות של תכשיטים בבורסת היהלומים

כאשר אתם מחפשים חנות תכשיטים הבורסה היא המקום שעליכם להגיע אליו. אם אתם מחפשים טבעות אירוסין מהבורסה או משהו אחר, זהו המקום המתאים ביותר. אך מדוע בעצם? להלן רשימת היתרונות שאתם הצרכנים יכולים ליהנות מהם כאשר רוכשים תכשיטים בבורסת היהלומים.

מבחר גדול של ספקים כאשר אתם רוכשים תכשיטים אתם נכנסים לחנות אחת ומסתכלים באפשרויות השונות. גם אם יש משהו שמצא חן בעינכם, בוודאי תרצו לבקר גם בחנות אחרת על מנת להיות בטוחים בקנייה שלכם וגם לעשות קצת השוואת מחירים. אבל כאשר רוכשים תכשיטים בבורסת היהלומים כל זה הופך להרבה יותר קל; אתם לא צריכים להתרוצץ בין חנויות מרוחקות ובין קניונים שונים, כאן יש חנויות תכשיטים רבות, ניתן למצוא חנות תכשיטים אחת ליד השנייה. כך שאם אתם מאלו שאוהבים לראות את כל האפשרויות ולבדוק את כל המחירים, הבורסה ברמת גן היא המקום לקנות את התכשיטים שלכם.

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין מהמבחר שניתן למצוא בבורסת היהלומים

תחרות גדולה המבחר הגדול של הספקים המרוכזים במקום אחד מעניק לכם יתרון שהוא הרבה יותר ממבחר גדול. ישנן הרבה חנויות תכשיטים בבורסת היהלומים והמשמעות של זה מבחינת הצרכנים היא שישנה תחרות גדולה. וכולנו יודעים מה המשמעות של תחרות מחירים יותר טובים לצרכן. מי שמחפש טבעות אירוסין מהבורסה או כל תכשיט אחר, תמיד יכול למצוא כאן את המחירים הטובים ביותר.

קיצור שרשרת הערך שרשרת הערך היא מושג כלכלי המדבר על השרשרת שבה עובר כל מוצר ובמהלכה מחירו עולה. לאו דווקא תכשיטים, העגבנייה המגיעה מהחקלאי נמכרת לסיטונאי, הסיטונאי מוכר לסופרמרקט או חנות המכולת וכאשר כל אחד רוצה את הרווח שלו ובתוספת העלויות הלוגיסטיות מחיר העגבנייה מתנפח. אבל לא עגבניות אתם מחפשים אלא תכשיטים, כאשר קונים, למשל טבעות אירוסין מהבורסה, אתם בעצם קונים יצירות מהיצרנים ואתם מקצרים את שרשרת הערך כאילו רכשתם עגבנייה ישירות מהחקלאי. גם העלויות הלוגיסטיות הן יותר נמוכות כאשר כל הגורמים המעורבים נמצאים באותו מתחם.

טבעות אירוסין תליון יהלום
תליון יהלום אמיתי מהבורסה – החיסכון הוא ענק בקנייה ישירה

החסרונות של תכשיטים בבורסת היהלומים

האם לחנות תכשיטים בבורסה יש גם חסרונות? האמת שהחיסרון היחידי שאנו יכולים לחשוב עליו נוגע רק לאנשים אשר גרים רחוק מאזור המרכז, כלומר רחוק מהבורסה. עבור אנשים אלו יכול להיות קצת יותר מסובך להגיע לבורסה, יש הבדל אם אתם מגיעים מנתניה שנמצאת יחסית קרוב או שאתם מגיעים מחיפה הרחוקה יותר. אבל גם עבור אלו אשר גרים רחוק, בהתחשב בעובדה שבבורסה בטוח תמצאו את מה שאתם מחפשים וגם את המחירים הכי משתלמים משתלם להגיע גם מרחוק. אל הבורסה ניתן להגיע עם רכבת ולרדת בתחנת תל אביב מרכז (סבידור) ומשם ברגל עד הבורסה. חשוב לדעת שבעוד שהכניסה לחנויות הפזורות במתחם היא חופשית, הכניסה לתוך הבורסה עצמה, למשרדי היהלומנים ואולמות התצוגה של התכשיטים היא תמיד בזימון מראש הואיל והכניסה היא למוזמנים בלבד ובהצגת תעודת זהות או רישיון נהיגה. אחת האופציות על מנת להשיג זימון לבורסה היא דרך אחד המותגים להלן אשר נמצאים בבעלותי:

טבעות יהלומים ותכשיטי יהלומים Diamonds4u

תכשיטי יהלומים Crystallini

לסיום, נרצה לספר לכם מדוע אנו בחרנו למכור תכשיטים בבורסת היהלומים. ראשית כל הבורסה ליהלומים היא המקור הראשוני של יהלומים בישראל, גם יהלומים גולמיים וגם יהלומים מלוטשים. מי שעוסק ביהלומים ותכשיטים בוודאי ירצה להיות קרוב לחומרי הגלם, דבר אשר חוסר הוצאות לוגיסטיות שונות. כך אנו יכולים לחסוך בהוצאות שינוע של יהלומים ותכשיטים, הוצאות הכוללות גם אבטחה ועלותן גבוהה. כמו כן בבורסה אנו יכולים למצוא את כל נותני השירותים הרלוונטיים לתחום התכשיטים והיהלומים, זה נוח וחוסך עלויות.

אז למה אתם מחכים, בואו לראות טבעות אירוסין מהבורסה, יש כאן מבחר גדול ומחירים משתלמים!

לנוחותכם ריכזנו מספר קישורים למאמרים נוספים שיעזרו לכם לבצע רכישה נבונה:

מאמר בנושא יהלומים ומחירי יהלומים

מאמרים נוספים על טבעות אירוסין, יהלומים ותכשיטי יהלומים – לחצו כאן

מאמרים נוספים בנושא טבעות אירוסין ויהלומים – לחצו כאן

דורון גוטמן MBA

050-6598975

בורסת היהלומים – רחוב תובל 23 ר”ג

בית נועם קומה 10

הגעה בתיאם מראש

השאר תגובה

אנא הכנס תגובתך
Please enter your name here