מתנת לידה מושלמת, תכשיטי יהלומים מתנות לידה אולטימטיבית, קניה בבורסת היהלומים

0
7
תכשיט יהלום כמתנת לידה
תכשיט יהלום כמתנת לידה מושלמת לדורי דורות

מתנת לידה החשובה ביותר היא התינוק או התינוקת שזה עתה נולדו. לידה של תינוק חדש היא דבר מרגש לזוג ההורים ולמשפחה כולה. אך לצד השמחה הגדולה שמגיעה עם התינוק, תקופת ההיריון והחודשים שאחרייה הם תקופה לא קלה. אמנם הכל נעשה באהבה אך ההיריון והתקופה שאחריו הם בהחלט דבר מעייף מאוד, בעיקר עבור האם היולדת. אז לא מגיע לפנק אותה במתנה? בוודאי שמגיעה לאמא מתנת לידה, ולא סתם מתנה אלא תכשיטים עם יהלומים. תכשיטי יהלומים לאחר לידה הם מתנה נפלאה. זה דבר מקובל מאוד בעולם וגם בישראל מתנה זו צוברת פופולריות רבה. 

מתנות לידה

מתנות לידה
מתנות לידה עבור התינוק

לאחר הלידה מקובל להעניק להורים ולתינוק מגוון מתנות לידה עם דגש על דברים שימושיים, כמו בגדים לתינוק, עגלות ושאר הציוד לו נזקקים ההורים על מנת לטפל בתינוק שזה עתה נולד. אלו הם בהחלט דברים שימושים לצורך הטיפול בתינוק. אך לצד המתנות השימושיות, לפעמים יש צורך במתנת לידה אישית ובעלת משמעות רגשית עבור האם ועבור המשפחה. מתנת לידה שתחזיק מעמד לאורך זמן ותמיד תזכיר לאם את הרגעים המשמחים ואת המחוייבות לתינוק. ומה יותר טוב מאשר תכשיטי יהלומים?

טבעת יהלומים כמתנת לידה
טבעת יהלומים כמתנת לידה

מדוע תכשיטי יהלומים הם המתנה המושלמת לאחר לידה? ובכן, יהלומים הם סמל לנצחיות, חוזק ויופי, אלו הן תכונות טבעיות של היהלום ההופכות אותם למתנה מושלמת לאחר לידה. היום זה דבר מקובל מאוד להעניק תכשיטי יהלומים בתור מתנת לידה עבור האם היולדת. בסופו של דבר מגיע לה! אמנם הטיפול בתינוק הוא אחריות של שני ההורים אך אין שני להקרבה האישית העצומה שעושה האם עבור התינוק. יצרני התכשיטים המודעים לביקוש מציעים קולקציות תכשיטים מיוחדות המתאימות במיוחד בתור מתנות לידה. 

מתנת לידה – המאפיינים של תכשיטים ליולדת

אין חוקים או כללים כאשר רוצים להעניק מתנה ליולדת. בסופו של דבר רוצים להעניק לה משהו שמתאים לטעמה, תכשיט שהיא תשמח לקבל ולענוד –  זה יכול להיות כל סוג של תכשיט. אך בכל זאת ישנם מאפיינים מיוחדים אשר לקוחות רבים מחפשים, מאפיינים המבטאים בצורה טובה את המאורע (לידת התינוק) בעזרת מוטיבים שונים המזכירים תינוקות ומבטאים תחושה משפחתית בעיצוב.  

במקרים רבים כאשר אנשים מחפשים תכשיטי יהלומים כמתנת לידה הם לוקחים בחשבון שזהו לא התינוק היחידי וצפויים להיוולד בעתיד עוד תינוקות. לכן מקובל מאוד לחפש תכשיטים אשר ניתן בעתיד להכניס בהם שינויים המבטאים את הולדתו של תינוק נוסף. למשל זהו יכול להיות תכשיט בו כל יהלום מסמל תינוק ואם יוולדו בעתיד תינוקות נוספים ניתן יהיה להוסיף עוד יהלום עם כל לידה של תינוק. ישנם גם תכשיטים המבטאים את ההיררכיה המשפחתית, כמו למשל תליון בעיצוב עגול בו ניתן להוסיף מעגלים בכל פעם שנולד תינוק יכול להיות מתנה ליולדת מושלמת.

במקרים רבים תכשיטי יהלומים לאם היולדת כוללים גם מוטיבים ילדותיים המסייעים להדגיש את משמעות התכשיט, לדוגמה כפות רגליים של תינוק, תליונים בדמות ילד או ילדה וכמובן גם מוטיבים המבטאים אהבה כמו צורת לב. אך כמובן שאלו הם רק רעיונות, כל אחד יכול לבחור את סוג התכשיט שנראה לו מתאים. ניתן לבחור מתוך עיצובים קיימים, אך מי שרוצה יכול גם להזמין תכשיטי יהלומים ללידה בעיצוב אישי. מתנות ליולדת עשויים זהב ומשובצים יהלומים הינם פריט חובה בתוך שלל מתנות לידה המקובלות ונהוגות כיום. 

מתנה ליולדת – תכשיטי יהלומים כמתנה נצחית 

בגדים ואביזרים לתינוק יכולים להיות דבר שימושי, אך תכשיטים, בניגוד למתנות אחרות, הם מתנה המשמרת את ערכה ובמקרים רבים תכשיטים עוברים בירושה מדור לדור. תכשיטים שכאלו המנציחים את הולדת התינוקות במשפחה מהווים בסופו של דבר חלק מהמורשת וההיסטוריה המשפחתית ויש להם ערך רגשי רב לצד ערך כספי שאף עשוי לעלות עם השנים. אמנם כאשר אנו מדברים על הולדת תינוק חדש במשפחה, הערך הרגשי גובר על הכל; אך יחד עם זאת חשוב לזכור כי תכשיטי יהלומים הם גם סוג של השקעה. 

מתנת לידה תכשיטי יהלומים
טבעות אירוסין Crystallini

אצלנו בקריסטליני וב Diamonds4u תוכלו למצוא מחבר של תכשיטי יהלומים עבור לידה במחירים משתלמים. אם לא מצאתם אצלנו את העיצוב שבו אתם מעוניינים, אל דאגה – צוות המעצבים שלנו ישמח לעצב לכם לפי כל רעיון שיש לכם. על פי תמונה או תרשים שתציגו לנו נוכל להכין עבורכם הדמיית תלת ממד ולעצב עבורכם את התכשיט המושלם.

דורון גוטמן MBA

בורסת היהלומים רמת גן

תובל 23 בית נועם קומה 10

נא לתאם מראש ב 050-6598975 ולהגיע עם תעודת זהות או רישיון נהיגה על מנת להיכנס לבורסה.

השאר תגובה

אנא הכנס תגובתך
Please enter your name here