קניית זהב / מכירת זהב ישן והפיכתו למזומן או לתכשיט חדש

0
3
מכירת זהב ישן
קניית זהב ישן
קניית זהב ישן

קניית זהב, מכירת זהב, בשביל מה צריך מכירת זהב ישן או זהב שבור כמו שנהוג לומר? ובכן, לרבים מאיתנו יש בבית תכשיטים ישנים שאיננו משתמשים בהם. יתכן שזהו תכשיט מבן זוג לשעבר שאינך מעוניינת לענוד אותו, או אולי משהו שעבר בירושה, אמנם עשוי זהב אבל יש לו עיצוב מזעזע ולא אופנתי. לכל אחד יש משהו כזה בבית…אז מה עושים עם כל תכשיטי הזהב הישנים? מצד אחד אף אחד לא מעוניין להשתמש בהם, כי הם לא אופנתיים או מסיבות אחרות, אך מצד שני לא ניתן להתעלם מערכם – תכשיטים אלו עשויים זהב. אז מה עושים? הפתרון הוא מכירת זהב. וישנם עסקים רבים שההתמחות שלהם היא קניית זהב ישן.

הביקוש למכירת זהב ישן

קניית זהב
קניית זהב

מחיר הזהב מרקיעים שחקים, המחיר לאונקיית זהב היום הוא בסביבות 1300 דולרים והשוק צמא לזהב. כל מי שיש לו תכשיטים ישנים העשויים זהב, לא משנה אם הם פגומים או סתם בעלי עיצוב לא אופנתי, יש מי שקונה את אותם התכשיטים. בעצם נוצרת כאן הזדמנות לשני הצדדים, הלקוחות אשר פתאום הופכים למוכרים המציעים לחנויות מכירת זהב ישן, והחנות עצמה אשר משיגה זהב בו היא יכולה להשתמש לצורך יצירת תכשיטים חדשים. מי שמחזיק בבעלותו זהב ישן יכול לקבל תמורתו כסף מזומן, או להפכו לתכשיט זהב חדש.

אז כמה מקבלים עבור מכירת זהב?

זיקוק זהב טהור
זיקוק זהב טהור

הזהב הוא סחורה הנסחרת בשווקי ההון בעולם ומחירו נתון לתנודות רבות על בסיס יום יומי, ממש כמו שערי מטבע. מחירי הזהב משתנים באופן קבוע, אך כל עוד מחיריו מרקיעים שחקים הביקושים הגדולים לזהב צפויים להימשך. מחיר אונקיית זהב עומד היום על כ 1330 דולר, נכון לרגע כתיבת שורות אלו; מי שיש לו זהב ישן עשוי לקבל עבורו כשמונים שקל לגרם.

מכירת זהב ישן תמורת תכשיט חדש או כסף מזומן?

תכשיטי יהלומים Diamonds4u
תכשיטי יהלומים Diamonds4u

אנו בחברת Diamonds4u מגלים גמישות גדולה לגבי הצרכים של הלקוחות ומאפשרים ללקוח להחליט האם הוא מעוניין בתשלום עבור הזהב או בקבלת תכשיט חדש תמורת הזהב. מי שבוחר לקבל תשלום עבור הזהב שברשותו, לאחר שנשקול ונעריך את איכות הזהב נשלם עבורו במזומן! האפשרות השנייה היא לרכוש אצלנו תכשיט חדש; הלקוח יכול לבחור תכשיט חדש מתוך מבחר התכשיטים שיש לנו ובעזרת הזהב שיש ברשותו ניתן לסבסד את עלות התכשיט החדש. ההחלטה האם לקבל כסף מזומן תמורת הזהב שברשותכם, או האם להשתמש בו בתור אמצעי תשלום לתכשיט חדש, היא כולה שלכם. אם יש לכם צורך דחוף במזומנים אולי תעדיפו לקבל תשלום במזומן עבור הזהב, אם לא, תוכלו להזמין תכשיט חדש. זהו יכול להיות כל תכשיט, צמיד, טבעת, שרשרת או כל דבר שתרצו.

אם השאלה שאתם שואלים היא מה משתלם יותר מבחינה כלכלית, בדרך כלל קבלת זיכוי עבור מכירת זהב ישן, זיכוי המשמש לרכישת תכשיט חדש, הוא הדבר המשתלם ביותר עבורכם. בעלות התכשיט החדש מגולם גם הרווח של המוכר ולכן ישנה נטייה להעניק זיכוי גבוה יותר על תכשיטים ישנים, גבוה יותר מאשר התשלום במזומן. עוד היבט כלכלי הוא הרווח שאתם נהנים ממנו כאשר אתם מוכרים תכשיטים ישנם אשר נרכשו בתקופה בה מחירי הזהב היו נמוכים יותר ועכשיו מוכרים אותם במחיר גבוה יותר (בשל עליית הערך של הזהב).

כולנו יודעים שתכשיטים הם מצרך מבוקש בקרב הגנבים ופורצי הבתים. מי שמחזיק בבעלותו תכשיטים ישנים , אשר הוא אינו עושה בהם שימוש, עדיין צריך לזכור שלגנבים יש שימוש עבור הזהב. חבל להחזיק בבית תכשיטים במשך עשרות שנים ללא שימוש (בהנחה שאין להם ערך סנטימנטלי). במקרים כאלה עדיף לקבל עבור הזהב כסף מזומן. כמו כן חשוב לזכור, מי שמחזיק ברשותו תכשיטים יקרים לעתים רוכש פוליסת ביטוח עבור התכשיטים; ככל שעלות התכשיטים שברשותכם יותר גבוהה, כך גם עולה עלות הפוליסה. במקרים כאלו התכשיטים שבהם אתם אינכם עושים שימוש בעצם גורמים לכם לעלויות מיותרות. אז אנחנו שואלים אתכם, לא עדיף למכור לנו את הזהב? מכירת זהב היא הפתרון ההגיוני ביותר.

אל תתנו לכסף סתם לשכב בקופסת התכשיטים. אם אינכם משתמשים בתכשיטים מוטב למכור אותם ולקבל עבורכם כסף מזומן או זיכוי בעזרתו תוכלו לקנות תכשיטים חדשים ובעלי עיצוב אופנתי. נצלו את ההזדמנות כרגע, כאשר מחירי הזהב גבוהים וניתן לקבל תמורתם תמורה נאה. אם יש לך תכשיטי זהב ישנים משנת תרפפ”ו שאין בהם שימוש, בוא אלינו וקבל זיכוי – הפוך את התכשיטים שאינם נמצאים בשימוש למתנה מפתיעה ורומנטית עבור האישה.

לקביעת פגישה לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות:

דורון גוטמן MBA

בורסת היהלומים 050-6598975

השאר תגובה

אנא הכנס תגובתך
Please enter your name here